צרו קשר
חפש

הדרך לבוגרים

מהו המסלול אותו עובר הילד מגיל 4 ועד הגיעו לשחק בקבוצה הבוגרת

הדרך לבוגרים :

גילאי 4-8, בית ספר לכדורגל:
המטרה העיקרית בגיל זה היא הקנייה וטיפוח של אהבת המשחק אצל הילד, תוך כדי לימוד מיומנויות טכניות ותנועתיות מעולם הכדורגל. במסגרת זו מתאמנים פעמים בשבוע ומקיימים טורנירים תקופתיים.

גילאי 9-10 , קבוצות טרום א+ב:
בקבוצות ההכנה לליגה ממשיכים לשים דגל על לימוד ותרגול מיומנויות יסוד ומוסיפים אימון קואורדינציה ותנועתיות בדגש על זריזות ומהירות. בגילאים אלו הקבוצות משחקות 5 נגד 5 בטורנירים תקופתיים בארגון של ההתאחדות לכדורגל פעם ב3 שבועות.
גודל המגרש במשחקים הינו רבע ממגרש גדול והשערים קטנים(120x80).
במסגרת זו מתאמנים 3 פעמים בשבוע.

גילאי 11 ילדים ג':
בגיל זה הילדים משחקים 8 נגד 8 במסגרת ליגה של ההתאחדות לכדורגל כאשר המשחקים מתקיימים לרוחב המגרש הגדול.
גיל זה הדגשים באימונים הם על טיפוח יכולותיו האישיות של השחקן מבחינה טכנית ושיפור וחיזוק יכולותיו הגופניות הכוללות קואורדינציה, אתלטיות, כוח משקל גוף, מהירות תגובה וזריזות. בגיל זה מתאמן הילד 3 פעמים בשבוע ומשחק בשבת.

גילאי 12-13 ילדים ב'+א':
מעבר למשחק11נגד 11 , במסגרת ליגה של ההתאחדות לכדורגל . בגיל זה הדגשים באימונים ממשיכים להיות על שיפור יכולות אישיות טכניות וגופניות של השחקן בתוספת דגשים של  היבטים טקטיים אישיים וקבוצתיים.
בילדים ב' המשחק משוחק בשלוש חלקים של 25 דקות וללא הגבלת חילופים.
בילדים א' המשחק משוחק בשני חצאים של 35 דקות עם הגבלה של 7 חילופים.
בגילאים אלו השחקן מתאמן 3 פעמים בשבוע ומשחק בשבת.

"הירוק הבא" ילדים:
קבוצת העשרה לשחקנים מוכשרים בגילאי קבוצות הילדים אשר מקבלים יחידת אימון נוספת פעם בשבוע (אימון רביעי).באימון זה השחקנים מקבלים תוספות אימון בדגש על יכולת אתלטית וקואורדינציה בתוספת עבודה על הטכניקה האישית וקבלת ההחלטות.

גילאי 14-15,קבוצות נערים ג' ב':
הדגש בגילאים אלו הינו על המשך טיפוח יכולות אישיות ותנועתיות מתקדמת תוך שילוב יכולות טקטיות קבוצתיות בסיסיות, הגברת הדגש על תחרותיות ואימון בתנאי משחק. הקבוצות מתאמנות 4 פעמים בשבוע ומשחקות במסגרת ליגה של ההתאחדות לכדורגל בשבת.

"הירוק הבא" נערים: 
קבוצת העשרה לשחקנים מוכשרים בגילאי קבוצות הנערים אשר מקבלים יחידת אימון נוספת (חמישית) פעם בשבוע בשעה 06:00 בבוקר .
באימון זה השחקנים מקבלים תוספות אימון בדגש על יכולות גופניות, קואורדינציה,כוח וטכניקה. 

גילאי 16-19,קבוצות נערים א' ונוער: 
קבוצת הנוער של המועדון מונה שחקנים בשני שנתונים שונים ומשחקת 90 דקות בדומה לקבוצת בוגרים. כמו כן משולבים בקבוצת הנוער (בהתאם לתקנון ההתאחדות לכדורגל) עד 6 שחקנים משנתון שלישי, בוגר יותר המוגדרים כ-"חריגי גיל נוער". הדגש בגילאים אלו מושם על אימון קרוב ככל האפשר לתנאי המשחק על כל מרכיביו, הגברת העצימות והקצב עם דגש על הכנה גופנית לקבוצת הבוגרים. בגילאים אלו מונהגת גישה מקצוענית כשהמועדון מפנה משאבים רבים לפיתוח וטיפוח שחקני קבוצות אלו .בקבוצות אלו ישנו צוות מאמנים המונה מאמן ראשי, עוזר מאמן, מאמן כושר צמוד לקבוצת הנוער ,מאמן שוערים ומנהלת קבוצה. הקבוצות מתאמנות 5 אימונים בשבוע ומשחקות בשבת.
הירוק הבא - אימון העשרה בקבוצה קטנה
 
הירוק הבא - אימון העשרה בקבוצה קטנה
 
הירוק הבא - אימון העשרה בקבוצה קטנה