הפועל כפר סבא סיימה בתיקו 2:2 עם הפועל ת"א בבלומפילד במסגרת המחזור ה-31 בליגת הבורסה לניירות ערך. הפועל ת"א עלתה ליתרון 0:2 מוקדם משער נהדר של עמנואל בואטנג בפצצה מרחוק ועוד פנדל של דן איינבנדר. פדידה (פנדל) לפני המחצית צימק את התוצאה ובהפסקה זה 2:1 להפועל ת"א. כפר סבא עלתה היטב למחצית השניה, לחצה והגיעה למצבי כיבוש ופדידה הצליח לאזן את התוצאה, 2:2. שתי הקבוצות המשיכו להגיע למצבים מצוינים, אך שני השוערים – מתן זלמנוביץ' ויגאל בקר – רשמו הצלות מצוינות והשאירו את התוצאה על כנה.

 

רביד גזל אחרי המשחק: מאוכזבים מהעונה הזו. במשחק הזה היו רגעים טובים. קשה לשחק שמאבק הירידה הוכרע. יש מאחורינו מועדון וקהל. וגם השחקנים צריכים לשמור על כבוד. בטוח שכך נעשה.

את המשחק היום לא פתחנו טוב. אבל הפנדל של פדידה שינה את המומנטום. עודדתי את החבר'ה ועלינו טוב יותר".

 

הקפטן עומר פדידה: "אני מתעסק במשחקים שנותרו עד סיום העונה. להיות מקצוען ולסיים בכבוד. אני רואה את כפר סבא נאבקת תמיד על מקום בליגת העל. זה מועדון גדול עם מסורת ואין לי ספק שיבנו קבוצה שתילחם על עלייה. על הטעויות של השנה הזו דיברנו. היו פציעות, השלד לא שיחק יחד, חוסר מזל ועוד. אני שמח שהצעירים משתלבים בקבוצה. אין מה לבכות על מה שהיה. מסתכלים קדימה, זה הכדורגל".