"חייבים לקום ולהיות טובים יותר" | בראשון הבא – הפועל ב"ש

"אנחנו מודעים לכך שאכזבנו הרבה אנשים ובעיקר את עצמנו, אבל מהמקומות האלו לומדים וצומחים ואנחנו עם הפנים קדימה", אמר היום בלם הקבוצה טל מכלוף.

ואכן כך. הפועל כפר סבא מתחילה להיערך לקראת מחזור הליגה הבא. במסגרת המחזור ה-6 בליגת הבורסה לניירות ערך (המחזור ה-5 יושלם בהמשך החודש) תפגוש הקבוצה את הפועל ב"ש (ראשון, 20:45, איצטדיון טדי).

ובתוך כך גם השחקנים והמאמן מבינים שצריך להתאושש מההפסד לנתניה ולהפגין יכולת טובה יותר מזו שהפגינו בשבת. עם זאת, בקבוצה יכולים לקחת כמה רגעים מהמחצית השנייה במשחק בה הגיעה הקבוצה למצבי כיבוש טובים, אך לא הייתה חדה מול השער.

הבלם סודיק אטנדה: "אני לא מרוצה מהופעה שלנו. לא עשינו את העבודה שלנו. אבל צריכים לחזור חזקים יותר, לשחק טוב יותר ולהאמין. אין ברירה, חייבים לקום מכאן ולהיות טובים יותר".

עמיר תורג'מן הוסיף: אנחנו צריכים כבר להכין את עצמנו למשחקים הבאים ולהתכונן היטב למשחק הקרוב. אני כמובן יוצא מאוכזב מאוד מהמשחק האחרון, אבל לוקח כמה דברים טובים מהמחצית השנייה, בעיקר את רוח השחקנים שלא ויתרו. המחצית הראשונה הייתה רעה בכל פרמטר. לא תפקדנו".

בשבת כאמור רשמה כפ"ס הפסד 3:0 בנתניה ורשמה הפסד שני בארבעת משחקי פתיחת העונה. עם זאת הירוקים רשמו גם שני ניצחונות ומאזנם עומד על 6 נקודות.

כפר סבא רשמה מחצית ראשונה מבולבלת, לא טובה ונתניה ניצלה זאת היטב ודי בקלות. שערים של חן עזרא כבר בדקה ה-3 ועוד שניים של יונס מלדה ועומרי גנדלמן בנגיחות די קלות וחופשיות קבעו את תוצאת המשחק כבר בהפסקה.

לזכות שחקניו של עמיר תורג'מן נאמר שלמחצית השנייה הם עלו מרוכזים יותר, אך לא חדים מול השער. מספר החמצות גדולות מנעו ניסיון קאמבק. הקפטן עומר פדידה הורחק בכרטיס אדום אחרי פגיעה ברגל שחקן נתניה וייעדר מהמשחק הקרוב.