מכלוף: "מחפשים את הניצחון בכל משחק" | תורג'מן: "יש פה סגל טוב כדי להתמודד עם האתגרים"

הפועל כפר סבא תפגוש מחר (19:00) את בני סכנין באיצטדיון המושבה. לרשות עמיר תורג'מן צפוי לעמוד סגל מלא, למעט עומר בראמי הפצוע ואיתי שור שמסיים את הטירונות הצבאית שלו בימים אלו. טריקו גטהון וטום שלח שנעדרו מסגל הקבוצה בשבועות האחרונים – ישובו לסגל.

המאמן עמיר תורג'מן התייחס לשבועיים שחלפו מאז משחק הליגה האחרון, אז קבוצתו סיימה בתיקו 1:1 עם הפועל ב"ש בטדי. "התאמנו טוב בשבועיים שהיו. הכנו את עצמנו לקראת סדרת משחקים מאתגרת. עברנו בדרך משחק אימון שהיה לא רע מבחינתנו וכעת ארצה לראות התקדמות".  

על היריבה אמר המאמן: "סכנין קבוצה טובה. הצטרפו אליה לאחרונה שחקנים חדשים. אבל אני מצפה שנמשיך את הדברים הטובים שעשינו, שנגיע מוכנים בכל פרמטר ונעשה את מה שצריך כדי לקחת שלוש נקודות".

תורג'מן התייחס לאופן בו הוא מצפה לראות את שחקניו: "ארצה לראות את השחקנים עובדים ורצים. צריכים להמשיך את היכולת מצד אחד, אך להיות חדים יותר בחלק הקדמי ולכבוש שערים".

תורג'מן סיכם עם אמירה על סגל השחקנים והשבוע שעומד בפני קבוצתו: "יש פה סגל ארוך ומספיק טוב כדי להתמודד עם האתגרים. לכל אחד יש סיכוי לשחק. שכל שחקן יעשה את המקסימום להגיע מוכן ולנצל את ההזדמנות".

גם הבלם טל מכלוף נערך לקראת משחק קבוצתו ואמר על היריבה: "אני לא מתעסק בשאלה באיזה כושר מגיעה סכנין ומה מצבה בטבלה. בליגה הזו, כל משחק לגופו ומה שהיה לא רלוונטי. עמיר מכין אותנו היטב ובהתאם ליריבה".

לעובדה שמדובר במשחק חשוב מבחינת הפערים בין הקבוצות הוסיף מכלוף: "זה לא הזמן לחשוב על פערים או מקומות בטבלה. אנחנו כאמור מתרכזים במשחק למשחק ומחפשים את הניצחון בכל משחק".

מכלוף התייחס גם לכושר בו מגיעה קבוצתו: אנחנו במגמת שיפור ומקווים להמשיך ביכולת על המגרש וגם ברמה המנטאלית. הגבנו בצורה טובה אחרי תוצאות פחות טובות, ועכשיו המבחן שלנו הוא ליצור יציבות".

בכפר סבא מייחלים ומקווים לראות שמתגבש מתווה כלשהוא לחזרת קהל למגרשים, כמו גם את חזרת הפעילות של בית הספר לכדורגל. אך בינתיים במועדון ממשיכים את הקשר מול הקהילה המקומית. חנות האונליין החדשה של המועדון החלה לפעול ולהגביר את קצב המכירות ומחלקת הנוער חזרה לפעילות אינטנסיבית.