השבוע החליטו בממשלה על הידוק הסגר במדינה ויחד איתו על הפסקת פעילות הכדורגל המקצועני באופן זמני. במועדון כמובן היו רוצים לראות את הכדורגל ממשיך ומקווים כי בהקדם יתאפשר לשוב לאימונים כרגיל כדי שהחזרה למשחקים תהיה מהירה וטובה יותר.
נציג הבעלים, עידן שום התייחס: "אנחנו צריכים לדעת להתמודד עם המצב הקיים ולקוות שבקרוב נחזור להתאמן כרגיל וכמובן לשחק. אני שמח שהקבוצה רשמה ניצחון, אבל חשוב לשמור על יציבות ויש כמובן מקום לשיפור כדי להשיג את השאיפות שלנו העונה".
המאמן עמיר תורג'מן התייחס גם הוא לפגרה הכפויה: אנחנו כמובן מבינים את הבעיה. אבל חשוב לשמור על מסגרת של אימונים ולחזור בהקדם להתאמן. כל שבוע בלי אימונים הוא משמעותי. לוקח זמן לחזור לכושר ויש פה אפילו עניין שעשוי לסכן את השחקנים בפציעות. כמובן שרצינו להמשיך את המומנטום, אבל זה מה שהוחלט".
ועם אלו בקבוצה בכל זאת יכולים לעלות חיוך קטן לאחר שרשמו ניצחון שני בשלושת משחקי הליגה ויוצאת לפגרה עם 6 נקודות ואופטימית להמשך. הקבוצה רשמה הופעה לא טובה במחצית הראשונה ונכנסה לפיגור 1:0 במחצית משער של רועי בן שמעון. אבל ריענון המחצית יחד עם סדרת חילופים של עמיר תורג'מן עשו את השינוי. במחצית השנייה הציגה כפר סבא יכולת טובה בחלק ההתקפי, חזרה מפיגור והפכה את התוצאה ל-1:3 בסיום. צמד מצוין של הקפטן עומר פדידה, ושער של אור דסה חתמו את התוצאה. המחליפים אומו, קיזיטו ודסה עשו את השינוי יחד עם עוד הופעה טובה של פדידה.
הקשר ג'ורג' פוצ'יבה הביע אופימיות אחרי המשחק: "הראינו אופי וזה חשוב להמשך. אחרי מחצית לא טובה, באנו לשחק חזק יותר, חכם יותר והתקפי יותר. יש פה שחקנים טובים וכשנעבוד יחד נוכל להתקדם".
המאמן עמיר תורג'מן על המשחק: "עבדנו מאוד קשה במשחק הזה. אחרי שנקלענו לפיגור, אני שמח שהצלחנו לחזור למשחק ואף לנצח. דברים מתחילים להתחבר. רואים קבוצה שרצה מתלהבת ומשחקת טוב. זה מה שאני רוצה לראות".
במחזור הבא – כשיתקיים – המחזור ה-4 בליגת הבורסה לניירות ערך תפגוש כפר סבא את מכבי נתניה.